- HP INC.
- Ново

Цена
€43 97 / 86 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 953XL - 18 ml - High Yield - yellow - original - Officejet - ink cartridge
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 49 g |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 2.5 cm |
| Shipping Weight | 63 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| HP Sub-brand | Officejet |
| Colour | Yellow (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 18 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 1450 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Yellow (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 18 ml |
| Cartridge Features | Anti-counterfeit label with QR code (ACF) |
| Yield | Up to 1450 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 49 g |
| Shipping Width | 11.4 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 2.5 cm |
| Shipping Weight | 63 g |
| Localisation | English, French, Italian, Portuguese, Spanish, German, Polish, Czech, Dutch, Arabic, Slovak / Western Europe, Central Europe, Arabic |
| HP Sub-brand | Officejet |
| Compliant Standards | UL ECOLOGO certified inks |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




